♦ TATTOOS ♦

22. července 2014 v 12:25
První tetování, které měla je na pravé paži "Bosillo lleno de sueños" ve španělštině a v češtině
to znamená jako něco "Hromada snů". Tato věta pochází z písně Alicia Keys"Empire State Of Mind (Part II). "Její ex-přítel řekl tisku "ona nemluví španělsky, ona si myslelí, že to vypadá dost dobře a má ráda tu píseň."

V lednu 2011 si nechala vytetovat na pravém zápěstí otazník.
V březnu 2011 si Cher nechala vytetovat další tetování na vzpomínku její strýce Edwarda, který zemřel z náhodného předávkování v září 2010, kdy mu bylo pouhých 34 let. "Mám tetování na památku mého strýce, který je pták letící z klece," říká. Na jejím pravém předloktí je pták nesoucí stuhu se slovem "Boo", a na stejném místě na její levé paži je klec s otevřenými dveřmi.
Cher přidala znamení míru vedle otazníku později v březnu 2011.
Cher začleněno ptáka, znamení míru, a tetování otazníkem do částečného rukávu v květnu 2011, kdy se obklopila je s motýly.
V květnu 2012, Cher Lloyd přidal dvě tetování na levém zápěstí. Na vnitřní straně zápěstí je "Craig" - jméno jejího snoubence Craig Monk - s červeným srdcem. Cher a Craig se vzali v listopadu roku 2013.


Na zadní straně zápěstí je další červené srdce, jeden ze čtyř na těle, ale tato je součástí souboru symbolů. Cher má obleky balíček karet: srdce, piky, káry, a kluby.Cher má v Tracy Chapman Název písně "Vše, co musíte, je vaše duše" vytetovat na paži na počest své matky. "To je pro mámu," Cher říká, "je to její nejoblíbenější písnička na světě."Na jejím předloktí je klec, která odpovídá ptáka na její pravé paži. Cher si tyto tetování na památku svého zesnulého strýce.Na straně paže Cher, si nechala vytetovat "You Are My Sunshine/My Only Sunshine". Předpokládám, že to tetování je pro jejího manžela (přítel v té době) Craiga Monka, ke komu ona tweetovala tyto texty o několik měsíců později.


Současně, Cher si nechala vytetovat malý písmeno "C" v srdci, jako pocta pro jejího manžela Craiga.V červenci 2011 Cher zní složitou konstrukci cukru lebky a růže na její paži.Lebka má diamant na jeho čele, červeně zářící srdce ve svých očích, a jeden zlatý zub.Poslední kus na tomto rameni je oko, které pláče na zápěstí. Víry vyplnit prostor mezi tímto a klec nad ním.Na levé straně Cher je je houslový klíč je obklopen malými hudebními poznámkami.Umístění tohoto tetování je podobné kmenovým svého X-Factor Mentora Cheryl Cole je ruční tetování.V lednu 2011, Cher si nechala vytetovat kosočtverec na pravé ruce mezi palcem a ukazováčkem. Toto tetování řekla, aby reprezentovalo její úspěch na X-Factor.Ona napuštěné svou lásku k otci v březnu 2011 s "tatínkem" psaný na pravé ruce. Vedle "D" je trochu červené srdce.O měsíc později, Cher dostal druhou červenou srdce tetování - tentokrát na jejím prsteníčku na levé ruce. To je prst, na kterém se nosí snubní prsten. Možná to tetování představuje svou lásku k jejímu manželi? Můžeme jen spekulovat, protože Cher nemluvila o tomto tetování.


Cher si nechala vytetovat mašli na prsteníček pravé ruky.
Na vnitřní straně pravého ukazováčku je "SHH ..." Toto tetování má slavná Rihanna a také to zkopírovala Lindsay Lohan a Lily Allen. Předpokladem ,že tetování bude odhaleno, když budete držet prst na rty, aby jste někoho utišil, i když v případě Cher je to většinou vidět, když drží mikrofon.

Jeden z nejstarších tetování Cher je jeden na její dolní části zad. "Mám velkou stuhu, jako luk," říká. Toto tetování není zobrazen velmi často, ale to může být viděno v ní "Swagger Jagger" hudební video.


Cher debutovala s tetováním, na kterým je panáček na kotníku na Brit Awards v únoru 2012.


Cher má dohromady zatím 21 tetování na svém těle.

-Náhledy obrázků tetování vyrobila blazulka (bývalá adminka této stránky)-
 


Komentáře

1 Spencer | Web | 22. července 2014 v 17:55 | Reagovat

nejhezčí tetování je asi ta klec, teda aspoň mě osobně se líbí :)

2 blazulka | Web | 23. července 2014 v 12:31 | Reagovat

Cením si toho, že si uvedl zdroj ;) :D

3 Albertbuink | E-mail | Web | 8. června 2018 v 4:12 | Reagovat

The prostate gland is central to the section of a male's the reproductive system. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The prostate related is located just while watching rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it is usually very uncomfortable and inconvenient for your patient as his urinary product is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.

Prostate infection, also referred to as prostatitis, is regarded as the common prostate-related problem in men younger than 55 years old. Infections from the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis could be the least common of types of prostate infection. It is due to bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition connected with a particular defect inside gland and also the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be due to trauma for the urinary tract or by infections via other areas of the body. A patient may go through testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal from the prostate defect followed by the utilization antibiotics and NSAIDs to deal with the redness.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not to establish the sources of these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and heavy lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable meals are important. These are some in the actions and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for health and wellness and it'll also keep your urinary track clean.

2. Some studies declare that a few ejaculations each week will assist you to prevent prostate type of cancer.

3. Eat steak without excess. It has been shown that consuming more than four meals of beef per week will raise the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most important measure to adopt to make sure a healthy prostate is always to opt for regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you ought to go for prostate examination at least a year.

4 AVotirritneize | E-mail | Web | 30. července 2018 v 23:51 | Reagovat

Torsion bras de quelqu'un  est comment  poupe  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment  pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre  offre sang loin de votre coeur. Chaque temps  votre  manque de sensibilite bat, il pompe le sang par  vos arteres a la reste  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-pas-cher-france-bleu/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama