♦ TATTOOS ♦

22. července 2014 v 12:25
První tetování, které měla je na pravé paži "Bosillo lleno de sueños" ve španělštině a v češtině
to znamená jako něco "Hromada snů". Tato věta pochází z písně Alicia Keys"Empire State Of Mind (Part II). "Její ex-přítel řekl tisku "ona nemluví španělsky, ona si myslelí, že to vypadá dost dobře a má ráda tu píseň."

V lednu 2011 si nechala vytetovat na pravém zápěstí otazník.
V březnu 2011 si Cher nechala vytetovat další tetování na vzpomínku její strýce Edwarda, který zemřel z náhodného předávkování v září 2010, kdy mu bylo pouhých 34 let. "Mám tetování na památku mého strýce, který je pták letící z klece," říká. Na jejím pravém předloktí je pták nesoucí stuhu se slovem "Boo", a na stejném místě na její levé paži je klec s otevřenými dveřmi.
Cher přidala znamení míru vedle otazníku později v březnu 2011.
Cher začleněno ptáka, znamení míru, a tetování otazníkem do částečného rukávu v květnu 2011, kdy se obklopila je s motýly.
V květnu 2012, Cher Lloyd přidal dvě tetování na levém zápěstí. Na vnitřní straně zápěstí je "Craig" - jméno jejího snoubence Craig Monk - s červeným srdcem. Cher a Craig se vzali v listopadu roku 2013.


Na zadní straně zápěstí je další červené srdce, jeden ze čtyř na těle, ale tato je součástí souboru symbolů. Cher má obleky balíček karet: srdce, piky, káry, a kluby.Cher má v Tracy Chapman Název písně "Vše, co musíte, je vaše duše" vytetovat na paži na počest své matky. "To je pro mámu," Cher říká, "je to její nejoblíbenější písnička na světě."Na jejím předloktí je klec, která odpovídá ptáka na její pravé paži. Cher si tyto tetování na památku svého zesnulého strýce.Na straně paže Cher, si nechala vytetovat "You Are My Sunshine/My Only Sunshine". Předpokládám, že to tetování je pro jejího manžela (přítel v té době) Craiga Monka, ke komu ona tweetovala tyto texty o několik měsíců později.


Současně, Cher si nechala vytetovat malý písmeno "C" v srdci, jako pocta pro jejího manžela Craiga.V červenci 2011 Cher zní složitou konstrukci cukru lebky a růže na její paži.Lebka má diamant na jeho čele, červeně zářící srdce ve svých očích, a jeden zlatý zub.Poslední kus na tomto rameni je oko, které pláče na zápěstí. Víry vyplnit prostor mezi tímto a klec nad ním.Na levé straně Cher je je houslový klíč je obklopen malými hudebními poznámkami.Umístění tohoto tetování je podobné kmenovým svého X-Factor Mentora Cheryl Cole je ruční tetování.V lednu 2011, Cher si nechala vytetovat kosočtverec na pravé ruce mezi palcem a ukazováčkem. Toto tetování řekla, aby reprezentovalo její úspěch na X-Factor.Ona napuštěné svou lásku k otci v březnu 2011 s "tatínkem" psaný na pravé ruce. Vedle "D" je trochu červené srdce.O měsíc později, Cher dostal druhou červenou srdce tetování - tentokrát na jejím prsteníčku na levé ruce. To je prst, na kterém se nosí snubní prsten. Možná to tetování představuje svou lásku k jejímu manželi? Můžeme jen spekulovat, protože Cher nemluvila o tomto tetování.


Cher si nechala vytetovat mašli na prsteníček pravé ruky.
Na vnitřní straně pravého ukazováčku je "SHH ..." Toto tetování má slavná Rihanna a také to zkopírovala Lindsay Lohan a Lily Allen. Předpokladem ,že tetování bude odhaleno, když budete držet prst na rty, aby jste někoho utišil, i když v případě Cher je to většinou vidět, když drží mikrofon.

Jeden z nejstarších tetování Cher je jeden na její dolní části zad. "Mám velkou stuhu, jako luk," říká. Toto tetování není zobrazen velmi často, ale to může být viděno v ní "Swagger Jagger" hudební video.


Cher debutovala s tetováním, na kterým je panáček na kotníku na Brit Awards v únoru 2012.


Cher má dohromady zatím 21 tetování na svém těle.

-Náhledy obrázků tetování vyrobila blazulka (bývalá adminka této stránky)-
 


Komentáře

1 Spencer | Web | 22. července 2014 v 17:55 | Reagovat

nejhezčí tetování je asi ta klec, teda aspoň mě osobně se líbí :)

2 blazulka | Web | 23. července 2014 v 12:31 | Reagovat

Cením si toho, že si uvedl zdroj ;) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama